List referencyjny Przychodnia Spec. Ruda Śl.

Przychodnia Specjalistyczna przy ul. Niedurnego 50d w Rudzie śląskiej informuje, iż na nasze zlecenie firma THERMBUD Sp. z o.o. Katowice zrealizowała w okresie od kwiecień 2015r. do czerwiec 2015r. dostawę, montaż i uruchomienie instalacji klimatyzacji centralnej opartej na systemach VRF MDV: 6 agregatów zewnętrznych, 91 jednostek wewnętrznych wraz ze sterownikami centralnymi; w wielokondygnacyjnym budynku przy ul. Niedurnego 50d w Rudzie Śląskiej o łącznej wartości: 469 890,60z1 netto, tj. 577 965,44. brutto. Sumaryczna powierzchnia pomieszczeń klimatyzowanych 2 600m2, kubatura 7 800m3.

Wszystkie w/w prace zostały wykonane rzetelnie i z należytą starannością oraz w ustalonym terminie, a zakres wykonanych prac był zgodny z zawartą umową. Nad poprawnością działania układów czuwa wyspecjalizowana firma THERMBUD Sp. z o.o. Układy działają poprawnie i zgodnie z określonymi wcześniej założeniami.

Polecamy THERMBUD Sp. z o.o. jako solidnego oraz w pełni profesjonalnego dostawcę, wykonawcę i firmę serwisującą systemy klimatyzacji.